Індивідуальне заняття 4-6 років

Відомо, що дітям дошкільного віку необхідний колектив однолітків. У групі у дитини формуються навички роботи в колективі, розуміти себе і оточуючих, спілкуватися. Однак, навчальний матеріал діти засвоюють по різному, тому деяким дітям додатково потрібні індивідуальні заняття з педагогом. Або ж батьки хочуть, щоб дитина отримала додаткові знання. У нашій школі досвідчені педагоги проводять індивідуальні заняття з дітьми 4-6 років.

Індивідуальні заняття проводяться з метою:

 – надання додаткових, поглиблених знань

– корекції читання, писання, операції з числами, знань англійської мови

– коли дитина не може займатися у групі за станом здоров’я, гіперактивності та інше

– допомогти дитині “наздогнати” пропущений матеріал

Пропонуємо індивідуальні заняття в комплексі або за вибором батьків:

  • грамота та читання
  • розвиток мовлення: формування звукової культури, навичок граматично правильної української мови, вміння розповідати, переказувати та інше
  • підготовка руки до письма
  • математика, завдання з логічним навантаженням
  • англійська
  • навколишній світ

Дітям, які не відвідували заняття раніше, буває нелегко, особливо якщо дитина прийшла не з початку навчального року. У цьому випадку батькам пропонується якийсь час поводити його, крім групових, на індивідуальні заняття, в процесі яких дитина отримує необхідні вміння, навички, знання для успішного навчання в своїй віковій групі.

В план кожного заняття включаються навчальні ігри та вправи, які розвивають необхідні здібності та вміння дитини, стимулюють її уяву, фантазію, творче мислення.

У процесі навчання враховуються особисті якості і можливості дитини Щоб максимально розкрити творчий потенціал дитини, педагог використовує індивідуальний підхід в роботі.

Завдяки індивідуальним заняттям можна помітно відкоригувати навички дітей і навчити їх управляти своїми емоціями, зробити їх більш уважними, посидющими.

Кількість відвідувань індивідуальних занять залежить від індивідуальних особливостей кожної дитини, від її успіхів і бажань дитини та батьків.