ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ

ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ

Щоб ваш малюк виріс доброю і успішною людиною, його з дитинства необхідно буквально напитувати батьківською любов’ю.

Відчуваючи турботу і любов матері і батька, дитина в дорослому житті сам стане люблячим батьком. Тому все, що стосується дитини, потрібно робити з великою увагою і терпінням. Якщо молодим батькам недостатньо відомо в цій галузі, потрібно не бояться консультуватися з більш досвідченими, фахівцями, читати відповідну літературу.

Дитячу кімнату слід представить спочатку в розумі. Продумати рішення в якому кольоры будуть стіни, спроектувати кожен куточок.

У дитячій росте маленька особистість і тому, її  повинні оточувати речі, що несуть свій особливий сенс. Стіни бажано пофарбувати в спокійні пастельні тони. Кімната повинна бути добре освітлена, легко провітрюватися. Слід регулярно проводити вологе прибирання підлоги та предметів. Корисно залучати до прибирання дошкільнят. Килим для ігор повинен бути з натуральних ниток. Якщо підлога тепла- краще без килима.

Меблі необхідно підібрати за віком і ростом дитини. Зручно використовувати меблі-трансформери. Кімнату бажано не перевантажувати предметами. Продумайте спальне місце, столик для занять, меблі для одягу і іграшок. Основна вимога до меблів – безпека. Їх слід гарненько зміцнити, перевірити наявність небезпечних місць, кутів, що стирчать і ріжучих поверхонь. Особливу увагу зверніть на недоступність дитині електрики. У шафі для іграшок слід продумати їх розміщення. Краще всі наявні в будинку іграшки тримати в коморі, а на полицях розміщувати ті, які будуть затребувані, їх періодично міняти. З дитинства дитину слід привчити наводити порядок у своїй кімнаті: прибирати іграшки на свої місця, складати одяг, книги, олівці після занять за столом. У кожної речі має бути своє місце. Це збереже самі предмети, скоротить час на їх пошук, створить красу в кімнаті. Навівши порядок, обов’язково слід помилуватися красою в дитячій. Так ваш малюк по своїй волі і з радістю привчиться до порядку.

Тамара Григорівна