Методичний семінар “Обмін досвідом”

Методичний семінар “Обмін досвідом”

Нещодавно відбувся методичний семінар “Обмін педагогічним досвідом”. Наші вчителі, наша гордість, передавали методичні напрацювання та знахідки в галузі навчання найменших учнів, віком 4-6років.

Перший доповідач – Надія Федорівна Петренко, викладач інтелектуального клубу, розповіла про можливість віртуальної подорожі на город, під час вивчення теми “Овочі”. Діти мають змогу переглянути спеціально змонтований відеоролик, на власні очі побачити як проростають, ростуть та дозрівають овочі. Потім для реалізації принципу наочності діти збирають справжні овочі у кошик. Таким чином Надії Федорівні вдалося провести практичну роботу, не виходячи з класу.

Далі виступала неймовірно досвідчений педагог – Людмила Степанівна Кравчук. Детально розказала про принципи НУШ та 10 кроків до їх реалізації в Школі Майбутнього Першокласника. Поділилася методами їх втілення під час уроку та про те, як спонукати дітей читати кожного дня. Також, Людмила Степанівна детально описала процес виховання самостійності дітей 4-6 років, формування витривалості, самоствердження з індивідуальним підходом до кожного учня.

Тетяна Вікторівна Кравченко розповіла про позитивну мотивацію до навчання. Її натхненна промова надихнула і дала стимул всім вчителям втілювати цей принцип на кожному своєму уроці. Тетяна Вікторівна поділилася секретами як прищепити любов до іноземної мови, зацікавити дітей. Викладач придумала віршики для наймолодших учнів. Фішка Школи Майбутнього Першокласника в тому, що тут дітей вчать читати українською та англійською мовами!

Всіх викладачів, учасників семінару нагородили дипломами першого ступеня за значний внесок в розвиток Школи Майбутнього Першокласника.