ІІ методичний семінар “Святий Миколай в традиції ШМП”

ІІ методичний семінар “Святий Миколай в традиції ШМП”

Підводячи підсумки 2019 ми провели ІІ методичний семінар “Святий Миколай в традиції ШМП” . Представники кожної філії виступали, щоб поділитися досвідом з колегами.
Перший доповідач Наталя Анатоліївна розповіла про підготовку до святкового заняття. Діти та вчителі були вдягнені у вишиванки, діти співали пісні, щиро вірили, що прийде святий Миколай і він дійсно прийшов!

Людмила Степанівна розповіла про святкове заняття, під час якого дітям розповіли історію святого Миколая, а діти зліпили бублики, щоб нагодуватита дорогого гостя та вдихнули в них теплі побажання. Хоча свято було проведено без жодної репетиції діти показали гарні знання, відповідали на питання святого Миколая, а він давав їм настанови на добрі справи та гарні вчинки.
Сніжана Олександрівна розповіла як свято проходило у Школі Майбутнього Першокласника на Сімферопольській. В цей день у дітей уроків не було, на святі їм розповідали про походження святого Миколая та його добрі справи. Співали пісні та водили хороводи. Також на семнарі було представлено відео зі свята.
Заключний виступ семінару – доповідач Віталій Петрович в головній ролі (святого Миколая) поділився своїми враженнями та роздумами щодо проведення святкового заходу. На його думку діти були чемними та підготовленими, розповідали віршики, співали пісні українською та англійською мовами, тут Віталій Петрович відзначив роботу вчителів англійської мови 🇬🇧 всіх трьох шкіл. Родзинкою в роботі Віталія Петровича є те, що він намагається провести інтерактив з кожною дитиною! Єдиним мінусом він вважає те,що на це не завжди вистачає часу, адже святий Миколай має встигнути привітати учнів усіх трьох філій Школи Майбутнього Першокласника. Загалом свято було проведено на високому рівні, цікаво та пізнавально для дітей. Навіть батьки з цікавістю зазирали у двері, щоб побачити як Миколай вітає їх діточок та як гарно діти йому відповідають.
Звичайно всі дітки отримали солодкі подарунки 

🎁

 від святого Миколая. А теплі спогади будуть гріти їх ще багато років, адже головне – це подаровані дітям неймовірно позитивні емоції!