Англійська мова

Діти дошкільного віку виявляють особливий інтерес до вивчення іноземної мови. У цьому віці вони легко сприймають і запам’ятовують невеликий по об’єму матеріал і вдало його озвучують.

У школі майбутнього першокласника курси англійської мови проводяться за спеціально розробленою програмою, яка враховує вікові здібності дітей. У групах займаються діти одного віку, тому кожен відчуває себе комфортно.

Педагог на уроках використовує комунікативну методику, матеріал подається в ігровій формі, яка задовольняє дитячі інтереси. Зміна видів діяльності не дає можливості дітям відволікати увагу. Змістовні заняття викликають щиру зацікавленість. Учитель перетворює навчання в цікавий та ефективний процес, діти активно залучаються до нього.

Ігрові вправи при вивченні англійських звуків тренують дітей у сприйманні звуків на слух, формують навички фонематичного слуху та правильну вимову звуків. При вивченні алфавіту та англійських слів заняття урізноманітнюються переглядом барвистих малюнків, мультфільмів, вивченням веселих пісень та віршів. Це допомагає дітям розширювати словниковий запас з англійської мови.

Вашій дитині сподобається вивчати англійську мову з мультяшними персонажами та казковими героями. А захоплюючі рольові ігри та яскраві завдання не дадуть дітям нудьгувати. Діти знайомляться з ритмом англійської мови, вдосконалюють вміння будувати речення, вести діалог, складати розповіді, відповідати на запитання.

На заняттях вивчаються теми: давайте знайомитись, моя родина, я українець/українка, іграшки, свійські та дикі тварини, зовнішність, частини тіла, час, будинок, кімната, свята, пори року, рослини, рахунок.

Ми прагнемо, щоб кожна дитина в повній мірі реалізувала свої здібності в чудовій країні англійської мови.