Мистецький простір

Мистецький простір

Art space:

  • живопис
  • скульптура із солоного тіста
  • вокал
  • хореографія
  • майстер-класи
  • театр
  • свята

Образотворчому мистецтву відводитьс я велике місце в системі суспільного виховання дошкільників. Воно сприяє вдосконаленню спостережливості, розвиває естетичні емоції та почуття, творчі здібності, художній смак. Образотворче мистецтво дошкільнят направлено на розвиток активності і творчої самостійності дітей.

Керівник студії знає секрети, як навчити дітей малюванню, щоб воно було успішним. Педагог у процесі навчання формує графічні навички і створює сприятливі умови, щоб діти вільно себе почували і не боялися робити помилок.

В процесі навчання діти удосконалюють свої художні здібності, малюнки стають більш яскравими і цікавими, а це приносить їм задоволення та радість. Появляються перші можливості проявити себе та самоствердитись. Керівник студії ускладнює завдання, пропонує доповнювати малюнки і при цьому використовувати різні кольори.Дошкільник навчається декільком навичкам:

правильному розташуванню рук при малюванні ліній;

правильно тримати олівець;

уміння регулювати силу натиску;

дотримуватися плавності та пропорції.

У дітей інтенсивно розвивається увага, пам’ять, інтерес до навколишнього світу. Зростають і їх можливості. Важливо навчити дитину розміщувати предмети на малюнку відповідно до задуманого змісту, щоб малюнок був зрозумілим і виразним. У цьому віці діти вже здатні впевнено тримати олівець чи пензлик, що сприяє навчанню техніки письма.

У кожної дитини є індивідуальні особливості. Тому знаходимо індивідуальний підхід до кожного, наприклад, одній дитині досить побачити предмет,а іншій потрібно для початку допомогти. А оволодівши різними матеріалами і технікою роботи, діти використовуватимуть їх по-своєму, висловлюючи в малюнку свої ідеї, мрії, фантазії.

Педагог не закликає дітей до одноманітного вирішення завдання. Завдяки ігровим формам організації занять у дітей формується відповідальність, акуратність, креативне мислення, уміння працювати в колективі, вільно висловлювати думки.

Ми залучаємо дітей до мистецтва, знайомимо із жанрами живопису: натюрмортом, пейзажем, портретом та вчимо розуміти таємничу мову кольорів.