Хореографія

Навчання дітей хореографії сприяє фізичному розвитку, поліпшенню пластики, гнучкості, удосконаленню координацію рухів, допомагає виробити красиву поставу і правильну ходу. Дитяча хореографія є базою для будь-якого виду танцю.

Досвідчені хореографи школи майбутнього першокласника допоможуть Вашій дитині пізнати захоплюючий світ танцю, всю його багатогранність і витонченість.

Заняття з вихованцями проводяться в ігровій формі. Блоки базової хореографії, різних нескладних рухів і веселих танців, розвивають і закладають хороші уміння і фундамент на майбутнє. Дітей навчають виконувати різні рухи і потрапляти в ритм. Вони швидко повторюють рухи, вчаться танцювати, дотримуючись ритму музики.

Це створює надійну основу для подальшого танцювального розвитку.

Заняття проходять в ігровій формі в декілька етапів:

– Розминка і розігрів м’язів.

– Вправи на зміцнення різних груп м’язів.

– Вправи на розтяжку.

– Повторення раніше вивчених танцювальних рухів.

– Вивчення нових рухів і танців.

У процесі навчання хореографії фахівець використовує методи стимулювання дітей, які позитивно впливають на мотивацію особистості та підвищують її активність.

Основні методи:

– Змагання. Стимулюють і дуже ефективні на стадії формування хореографічних умінь. Діти беруть участь в конкурсах, концертах, виступах, демонструючи свої досягнення.

– Заохочення. Позитивна характеристика діяльності дитини спонукає її до вдосконалення своїх здібностей. Педагог схвалює певні вчинки або досягнення. Переможці в конкурсах нагороджуються грамотами чи цінними призами.

М’яка манера викладання і орієнтація педагогів на процес, а не на результат, допоможуть викликати в дитині інтерес і бажання самовиражатися в танці.

Головне для нас захопити дитину, щоб їй було цікаво і вона розвивалася. Створюємо комфортні умови, щоб дитина змогла осилити запропоновані вправи і полюбила хореографію. Ми відкриваємо вашим дітям двері в цей дивовижний і захоплюючий світ хореографії.