НАВЧАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Інструктивні програми для самостійного навчання та для малих груп забезпечують, щоб студенти отримували нерозділену увагу та турботу. Студенти призначаються репетиторами, які відповідають їхній особистості та вимогам. При правильній підтримці діти стають всім, чим вони можуть бути. Діти, які добре навчаються, із задоволенням випереджають не лише школу, а й життя.

Програми для особистого навчання та невеликої групи доступні для математики, науки, англійської мови, хімії, алгебри, арифметики, фізики та інших предметів.

Потрапте в одну з найкращих шкіл країни та отримайте якісну освіту, яку ви заслуговуєте. Нехай провідний і найбільш нагороджений оглядовий центр країни стане вашим партнером у світлішому майбутньому.

Репетиторство 

Уроки наших викладачів розроблені для розумних дітей, які мають труднощі з навчанням. Уроки містять мультисенсорні прийоми для навчання фонематичної обізнаності, фонетики, декодування, написання орфографії, письма та навичок розуміння читання. Кожен викладач пройшов ретельне навчання систематичному, чіткому та усвідомленому навчанню, що дослідження виявились ефективними для набуття навичок учня.

Читання

Діти дізнаються про конкретні стратегії читання та навички розуміння, щоб побудувати міцну основу читання. Шляхом явного викладання та прямого навчання. Для покращення загальної обізнаності діти навчаються специфічним навичкам читання.

Письмо

Вивчіть розроблені нашими викладачами стратегії та кроки, щоб стати кращим письменником. Діти отримають допомогу професійного вчителя-філолога. Дізнайтеся, як розвинути свій особистий стиль до свого письма та зробити так, щоб ваше письмо ожило.

Математика

Діти отримають підтримку та керовану практику в обчислювальних навичках та математичних поняттях. Викладатимуться стратегії розв’язання задач на елементи та використання графічних організаторів на уроках математики. Учням також буде показано, як використовувати мнемоніку для згадування правил та процедур у класі математики.

Домашнє завдання

Давайте виконаємо домашнє завдання! Ці заняття приносить користь учням, які потребують підтримки у виконанні домашніх завдань, організації та управлінні часом. Домашнє завдання буде виконано або майже виконане за цей час, зосередившись на навичках та стратегіях, необхідних для виконання домашніх завдань. Включаються стратегії фокусування та уваги, включаючи закуски та короткі перерви.

побачимось у класі!

Ми знаємо, що важко мати справу зі школою, врівноважуючи інші речі. Але саме тому ми тут. Ми тут, щоб зменшити весь академічний стрес, який накопичується на вас! Зареєструйтесь зараз або зв’яжіться з нами на нашій FB сторінці, щоб розпочати заняття.