Сенс моєї праці, мабуть в тому , що я відчуваю те, що роблю. Навчити дитину- дошкільника читати, рахувати, писати не простий процес. Те що батькам не вдається вдома я роблю це майстерно. Головне захопити дитину, щоб вона відгукнулась на запити. Дуже швидко бачу наслідки своєї роботи. Можу навчити читати за один урок. Тому без своєї роботи я себе не уявляю.

Галина Миколаївна – викладач з багатим досвідом, спочатку закінчила педагогічне училище, працювала в дитячому садку, де була відзначена на дошці пошани. Потім закінчила Київський педагогічний університет імені Грінченка. Має стаж роботи з дітьми 42 роки з них в дитячому садочку, в школі та гувернанткою. Пройшла великий шлях від вчителя початкових класів до вчителя історії і основ безпеки здоров’я. Після закінчення курсів валеології, організувала кабінет валеології та була головою метод.об’єднання Дарницького району. Переможець конкурсу “кращий класний керівник року”. Випускники, які зараз вже дорослі успішні люди, досі дякують за сумлінну працю і навчання. І приводять своїх дітей до Школи Майбутнього Першокласника.


15 років працює в Школі Майбутнього Першокласника, де має численні грамоти за високе почуття обов’язку і якісну підготовку майбутніх першокласників. Визнанням можна вважати і те що батьки приводять другу, третю дитину до Галини Миколаївни, адже старша дитина успішно навчаються в школі завдяки підготовці в Школі Майбутнього Першокласника.


Галина Миколаївна має багаторічний досвід участі у театральних виставах, а також веденні концертів і була нагороджена численними поїздками по території СРСР. Завдяки організаторськими здібностями та великому досвіду організувала театр  в Школі Майбутнього Першокласника.


Має численні сертифікати підвищення кваліфікації, серед яких сертифікат PROMETHEUS за курс “Критичне мислення для освітян”, Національний сертифікат National Business Rating: спеціаліст року 2018, в галузі дошкільної освіти.