Навколишній світ

Пізнавати навколишній світ – це так захоплююче! Діти потребують знань, їх цікавість до навколишнього світу невичерпна. Задовольнити цю жадобу до знань можуть педагоги школи майбутнього першокласника. На уроках діти знайомляться з навколишнім світом, досліджують навколишній світ та взаємозв’язки в ньому.

Вивчають цікаві та пізнавальні теми:

– тваринний світ;

– рослинність;

– посуд;

– меблі;

– іграшки;

– предмети одягу та взуття;

– транспорт та інше.

В основі вивчення природного оточення та екологічного виховання лежить ознайомлення дітей з живою та неживою природою, формування дбайливого ставлення до неї. Це дає поштовх для саморозвитку дитину, пробуджує інтерес до явищ природи, життя рослин, тварин, птахів та їх місця проживання

Мета уроків:

– поглиблювати знання про навколишній світ;

– розвивати доброзичливе ставлення до навколишнього світу;

– розвивати уміння правильно взаємодіяти з природою;

– розширювати знання про рідний край.

Цілісне вивчення навколишнього світу знайомить дітей з предметами побуту, які необхідні людині, їх функціями та призначенням. Діти дізнаються про оточуючі предмети, які створила людина руками.

Ваша дитина отримає відповіді на запитання “чому ростуть дерева”, “чому не закінчується вода у річках”, “чому іде дощ”, “чому небо голубе” та багато іншого. Вихователі сконцентровують увагу на тому,що цікаво і корисно знати дітям. Допитливі діти отримають розвиток в різних направленнях.

Важливою умовою навчання дітей в школі майбутнього першокласника є поєднання навчальної роботи на уроках і поза ними. Педагоги здійснюють навчальні завдання не лише у приміщенні на заняттях, а й у різних формах роботи: екскурсії, прогулянки, різноманітні спостереження, ігрові вправи, рольові ігри. Різноманітність занять не дозволить дітям нудьгувати. Завдяки цікавим вправам малюкам подобається освітній процес і вони стають відкриті для пізнання нових речей.

Ми заохочуємо прагнення дитини до пізнання, навчаємо дітей розуміти навколишній світ, милуватися ним і цінувати те, що є навколо них.