Про нас

Школа майбутнього першокласника

Ми відкрили школу майбутнього першокласника з однією метою

всебічно розвиваючи дитину, закласти фундамент їх успіху у шкільному житті. Вважаємо, що кожна дитина геніальна, і все що потрібно для розкриття її здібностей і талантів – це плідний грунт у вигляді комфортного оточення, уважного ставлення та грамотного супроводження.

Програма

Програми занять за певними профілями з урахуванням потреб сьогодення повністю адаптовані до вікових особливостей та потреб дитини. Навчально-виховний процес охоплює не тільки прищеплення знань, умінь та навичок, а й велика увага приділяється моральному, емоційному розвитку дітей, покращенню їхнього фізичного та психологічного здоров`я.

Ключові пріоритети виховного процесу:

 – патріотичне виховання

– формування культури спілкування з однолітками та побуті

– естетичне виховання

– музичне виховання

– розвиток творчих здібностей з використанням творчих ігор (рольові ігри, театралізація конструктори)

Наша команда

У нас працюють грамотні та освічені фахівці, яким притаманна чесніть, почуття тактовності, комунікабельність, високий рівень культури, життєрадісність, а головне - всі вони люблять і розуміють дітей.

Педагоги добре знають цілі, завдання, принципи, форми, методи і засоби навчання та виховання дітей дошкільного віку. Добре володіють знаннями про психологічні особливості дітей, дотримуються та забезпечують санітарно-гігієнічні умови у школі.

Фахівці вміють якісно організувати освітній процес, легко знаходять індивідуальний підхід до кожної дитини, і з задоволенням відповідають на всі запитання батьків. Ну і звичайно вони люблять свою роботу.

Від того, як готують дитину до школи, залежить майбутнє не тільки самої дитини, а й оточуючих, суспільства, країни, цивілізації.

Таку освіту найвищої якості може дати не  кожний. Навіть не кожний педагог.

ШМП ось уже 15-й рік дає своїм випускникам високий рівень знань, формує компетентність для подальшого успішного шкільного, а далі й дорослого життя.

Для тих батьків, хто ще тільки в пошуках дошкільного закладу, ми  пропонуємо Школу Майбутнього Першокласника, у якої є для Вашої дитини унікальні пропозиції, високопрофесійні викладачі, чітка організація освітнього процесу.

За 14 років діяльності ШМП підготувала і випустила до школи 5000 успішних майбутніх першачків з високою мотивацією до подальшого здобуття знань та вмінь. Всі вони стали кращими учнями в кращих школах завдяки високим життєвим цілям.

Нижче пропонуємо відгуки батьків, що навчають або раніше навчали своїх дітей в різні роки.

Наші нагороди

Центр дошкільної освіти «Школа Майбутнього Першокласника» визнаний лідером економіки

Школа майбутнього першокласника увійшла в десятку кращих підприємств України за версією Національного бізнес-рейтингу та отримала нагороду «Лідер року 2017». Медаль і сертифікат підтверджують фінансово-економічні успіхи компанії та її високу ділову репутацію.

Успіх, гідний нагороди

Сьогодні наш Центр дошкільної освіти займається підготовкою до школи дітей 4 -6 років. Ми готуємо майбутніх кращих учнів для кращих шкіл – гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл. Підприємство має великий 15-річний досвід роботи. Команда з 27 досвідчених викладачів за цей час випустила у світ знань більше 5000 майбутніх першачків. В уміннях дітей самостійно знаходити відповіді, доводити власну думку, аргументувати, вільно висловлювати думки українською мовою ми вбачаємо своє найголовніше завдання.

Ефективна стратегія розвитку підприємства, вірні управлінські рішення, сумлінна праця всієї команди стали основою вагомих успіхів. Підприємство посіло високі позиції в Національному бізнес-рейтингу за результатами фінансово-економічного ранжирування й отримало золото.

Особливо приємно, що Школа майбутнього першокласника утримує лідерські позиції не перший рік. Раніше підприємство отримало нагороду «Лідер галузі» в 2013 і в 2016 роках.

Зауважимо, що Національний бізнес-рейтинг в Україні входить в міжнародний Союз Національних бізнес-рейтингів, який працює вже більше 13 років і має представництва в восьми країнах Європи й Азії. Нагорода НБР – знак надійності, стабільності й довіри.

Досягнення

4 Школи
15 років на ринку
5000 випускників

Матеріальна база

Ми попіклувалися про те, щоб в нашій школі було найкраще і найсучасніше обладнання, і так само ми звертаємо нашу пильну увагу на екологічність і безпеку всіх іграшок, якими користуються діти.

Ми працюємо і створюємо все з душею, поважаємо батьків і консультуємо, стосовно навчання та виховання дітей.

Чому наші випускники стають кращими учнями кращих шкіл

Усі предмети, які вивчають діти в Школі майбутнього першокласника, розподілені між вчителями. На кожному вузькому напрямку стоїть досвідчений викладач. До слова, кожен з наших вчителів – це наше надбання, наш золотий фонд. Ми стараємося  проводити заняття у тій формі, яка подобається дітям.

Любов до дітей, любов до справи знаходять відгук у дошкільнят. Вони туляться до вчителя, обнімають, хочуть розповісти щось нове, що трапилося в їхній родині, дитячому садку. Діти щиро говорять, як вони вже люблять математику, читання, логіку, англійську.

Це щоденна послідовна робота в досягненні кінцевої мети – стати дитині кращим учнем в кращій школі.

Знання у наших учнів приростають швидко. Цьому сприяє сама система, в яку  потрапляє дитина. Кожен предмет триває по 10-12 хвилин. Діти не стомлюються, їм усе цікаво, чекають, а що буде далі.

Група дітей – це невеличка сім’я. Це родюча земля, щоб сіяти в неї зернята добра – високі життєві цінності.

Без ретельної підготовки до занять ми б не досягли оптимального рівня навчального процесу та дисципліни дітей. Обов’язково використовуємо технічні засоби, роздатковий матеріал.

Вчителі надають учням приклад особистої культури мовлення, безконфліктного спілкування. Ми радіємо, коли діти відчувають задоволення від навчання, довіряють вчителям, виявляють ініціативу у з’ясуванні питань «чому», «навіщо», вміють відстоювати свою думку.

Добре, коли  батьки розуміють вчителя і допомагають йому, довіряють і приводять до нас свою другу, третю дитину. Хочеться сказати «спасибі» всім батькам за довіру, за допомогу своїм дітям.

Високі знання дітей, які вони демонструють на тестах і співбесідах при вступі до першого класу  гімназій, налагоджена тривала взаємодія з батьками та дітьми, чітка організація режимних моментів, чистота, порядок і охайність довкола створюють наш імідж, нашу марку – ШКОЛА  МАЙБУТНЬОГО ПЕРШОКЛАСНИКА, яку ми й надалі будемо міцно тримати.

Новини нашої школи

ЗНО на 200 балів – це реально!

Допоможемо розібратися з формулами, косинусами, сінусами .. - ЗНО на 200 - це реально!

Підводячи підсумки 2019 ми провели ІІ методичний семінар "Святий Миколай в традиції ШМП" . Представники кожної філії

Продовжити читання

Вітання з Новим роком!

Завершуючи 2019-ий, візьмемо з собою у майбутнє лише добрий досвід, корисні здобутки, щасливі спогади. Хай все

Продовжити читання