Співи

У школі майбутнього першокласника діти навчаються співати. Успіхи наших вихованців радують батьків. Процес навчання залежить від вікової категорії дітей. Досвідчені фахівці розробляють спеціальні ігрові та розвиваючі програми для кожної групи окремо.

 Метою програми є розвиток особистості дитини через освоєння музичної культури і оволодіння мистецтвом співу. З огляду на індивідуальні та вікові особливості дітей, педагог підбирає необхідні розвиваючі вправи і складає репертуар. В ході реалізації програми використовуються твори сучасних композиторів і авторські проекти.

Фахівець допомагає дитині формувати свій неповторний, унікальний голос, манери виконання, створити сценічний образ. Особливе значення під час навчання співу надається розробці чіткої, виразної дикції, а також наданню співу емоційності. Адже завдання учасника хору чи вокаліста – відчувати музику, передавати через спів емоції і настрій.

Діти зовсім не бояться експериментувати, і в зв’язку з цим їх набагато легше навчити всім основам співу, ніж дорослих. Ми розвиваємо дітей з самого дитинства, це допоможе їм не тільки красиво співати, а й позбавить від безлічі комплексів у майбутньому. Адже розвиток голосу із самого дитинства – це запорука красивої мови.

 На заняттях педагог працює над:

– правильним диханням;

– розвитком сили голосу;

– почуттям ритму;

– інтонацією;

– дикцією;

– артистичністю та багато іншим.

Навіть дуже сором’язлива дитина розкривається на заняттях в нашому дошкільному закладі. Педагог приділяє особливу увагу правильній атмосфері на уроках, роблячи її веселою. А коли дитина відчує, що у неї вже багато виходить,то відчує упевненість в собі і бажання розвиватися далі.

Уроки спрямовані на сучасну постановку голосу. На концертах батькам не доведеться слухати старі заїжджені пісні. Батьки залишаться задоволені результатом.

Ми допоможемо розкрити талант Вашої дитини!