Дистанційні та онлайн курси

Скачайте та заповнюйте по мірі виконання – Індивідуальний навчальний план

 

Алгоритм дій:

  1. Обрати курси на 2018-2019 н.р.

  2. Скачати Індивідуальний навчальний план.

  3. Заповнити Індивідуальний навчальний план з розрахунку один курс на півріччя.

  4. Пройти навчання.

  5. Отримати Сертифікат.

  6. Зберігти отриманий Сертифікат та копію надіслати на 5720790@gmail.com Олені Петрівні (для друку в кольорі).

  7. Спостерігати роздрукований Сертифікат на свому робочому місці (або місцях).

«Prometheus»– це український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Мета проекту – безкоштовно надати найкращі навчальні можливості кожному громадянину України.

Відкрито реєстрацію

Мета курсу – мотивувати наших колег, вчителів, керівників шкіл, шкільних управлінців бачити, що світ навколо разюче змінився, став цифровим, а відтак потрібно розвивати нові медіаосвітні компетентності.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


Український переклад найпопулярнішого в світі онлайн-курсу «Навчаймось вчитись!»

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


Доступні зараз

 

У цьому курсі ми розкажемо, що таке дизайн-мислення і навчимо працювати з моделлю чотирьох запитань, яка допоможе краще зрозуміти дизайн-мислення як підхід до вирішення складних проблем та створення інновацій.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


Як підтримувати життєву рівновагу, справлятись із викликами, організовувати власну стабільність на рівні думок та почуттів.

Курс читає викладачка КУ ім. Б. Грінченка Наталія Стефаненко.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


Дізнайтеся більше про теорію обмежень –  потужну методологію менеджменту. Знайдіть та виправте те, що заважає вашій організації в досягненні найвищої ефективності!

Курс читає викладачка kmbs Юлія Плієва.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


Володіння бізнес-англійською стає все більш необхідним, якщо ви прагнете працювати з іноземними клієнтами та вести бізнес на справді світовому рівні.

Курс читає Іванна Табачук.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


 

 

Мета циклу лекцій – ознайомити педагогів із найновішими тенденціями підходів до вивчення й інтерпретації текстів та біографій письменників, подати індивідуально-авторський погляд українських фахівців та розвиток та становлення відомих літераторів.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


Цей курс для всіх, хто хоче опанувати різноманітні інструменти MS Word та MS Excel і використовувати їх для роботи та навчання.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


Цей курс допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


Курс допоможе доцільно розв’язувати проблеми нашого життя, ухвалювати продумані рішення, адекватно взаємодіяти із реальністю, управляти своїм сприйняттям – удосконалювати себе й особистісно зростати. Разом із провідними освітянами – нашими слухачами – ми обміркуємо і розробимо стратегію навчання учнів через критичне мислення.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


Комп’ютерний світ став частиною світу реального. Дізнайтеся, як захистити себе від сучасних кіберзагроз.

Курс читає технічний директор Zillya! Антивірус, викладач ІСЗЗІ НТУУ КПІ Олег Сич.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


У час, коли інформаційний простір поглинає все навколо, кожен стає сам собі PR-менеджером. Час брати комунікацію у власні руки!

Курс читає викладачка Києво-Могилянської академії Анастасія Нуржинська (Троцька).

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


Курс Університету Квінсленда в надзвичайно захоплюючому та наочному форматі розповість про те, як ми формуємо і змінюємо наші погляди, чому очікування викривляють судження і як приймати більш зважені рішення.

Слухачі отримають інструменти, які допоможуть їм мислити незалежно й аналітично, а окремий розділ курсу присвячений вмінню ефективно вчитися новому.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


Курс буде цікавий та корисний тим, кому потрібно покращити майстерність ведення колективних обговорень або важливо зробити більш ефективною свою активну громадську діяльність.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


Онлайн-курси

Один із обов’язкових етапів підвищення кваліфікації вчителів, які набиратимуть перший клас у 2018 році. Зокрема, ви ознайомитесь із новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання.

ВІДКРИТО ДОСТУП


Безпека для дитини – один із головних принципів НУШ. Для того, щоб організувати безпечне шкільне середовище, вчительство має володіти певними навичками. Одна з них – навичка домедичної допомоги.

ВІДКРИТО ДОСТУП


Усі школи України навчають дітей з особливими освітніми потребами. За допомогою цього курсу вчителі початкових класів можуть опанувати теоретичні і практичні знання для роботи в інклюзивному класі.

ВІДКРИТО ДОСТУП


Онлайн-курс знайомить із недискримінаційним і толерантним викладанням. Ви дізнаєтеся, як зробити школу дружньою для кожної дитини та створити в класі атмосферу взаємоповаги й підтримки.

ВІДКРИТО ДОСТУП


Перший курс з української мови та літератури, де розглядаються основні розділи мовознавства: фонетика, лексикологія, орфографія. Половина курсу присвячена морфології — важливому компоненту вивчення будь-якої мови.

ВІДКРИТО ДОСТУП


Перший курс з англійської мови, присвячений частинам мови: як і коли вони використовуються, яку роль виконують у реченнях. Підходить учням, абітурієнтам, студентам і всім, хто хоче підтягнути граматику.

ВІДКРИТО ДОСТУП

ВУМ on-line запрошує до самоосвіти та саморозвитку кожного громадянина, незалежно від його статусу чи соціального становища, але найперше – тих, хто хоче реальних змін у персональному житті, у житті своєї громади, у житті держави Україна.

Exploring Emerging Technologies for Lifelong Learning and Success

The State University of New York
COURSE

K-12 Blended & Online Learning

University System of Georgia
COURSE

What future for education?

University of London
COURSE

Critical Issues in Urban Education

The University of Chicago
COURSE

University Teaching

The University of Hong Kong
COURSE

TESOL Certificate, Part 2: Teach English Now!

Arizona State University
SPECIALIZATION