Відгуки

Надіслати відгук
1
2
3
4
5
Відправити
     
Відмінити

Напишіть свій відгук

Школа Майбутнього Першокласника
Середній рейтинг:  
 81 Відгуки
від Ира

Прекрасные учителя! Особенно нравится преподаватель английского на Драгоманова, дети очень любят занятия с ней.

від Наталья

Добрый день. Хочу выразить благодарность Галине Николаевне, Наталье Анатольевне и Татьяне Викторовне, Вы за два месяца обучения сделали невероятное. Сыночек начал рассказывать стихи на английском, проявил интерес к природе и математике. Спасибо Вам за Ваш труд.

від Елена

Добрый день.
Моя дочь ходит второй год на подготовку.Результаты хорошие. Как мама я довольна,что мой выбор остановился именно на этой школе.

від Євген

Дякую за професіоналізм Школі Майбутнього Першокласника!
Підготовка дала свої плоди і наш синуля цього року сміливо стане першокласником.
Бажаю педагогічному складу, а також керівництву закладу здоров'я, терпіння, розвитку та успіхів у роботі!

від Максим

Доброго дня!
Сьогодні, в день випуску моєї дитини зі Школи Майбутнього Першокласника по вул. Ломоносова, 46/1. Хочу висловити слова подяки за всі 9 місяців підготовки до школи.
Хочу відзначити професіоналізм викладачів.
Дякую за професійне заохочення маленьких дітей до навчання, цікаву навчальну програму, а також за затишну та приємну атмосферу у Вашому закладі!

від Марія

Школа майбутнього першокласника- заклад, що перевершив всі мої сподівання. Викладачі, які щиро люблять, підтримують, ставляться до маленьких учнів з великою повагою, при цьому надають дуже якісну підготовку до вступу в перший клас. Після відвідування школи дитина з легкістю пройшла співбесіду в досить сильну школу.

від Вікторія

В ці весняні теплі дні наші дітки є випускниками Школи Майбутнього Першокланика, що знаходиться за адресою Ломоносова, 46/1 ! Хочемо подякувати професійним вчителям закладу за підготовку нашого сина,
яка допомогла з легкістю пройти вступні іспити до навчального закладу «Європейский колегіум»
За роки проведенні у школі МП ви стали для них добрими феями, мудрими, справедливими порадниками. Діти до вас прикипіли душею, але настав час стати йти шкільною стежкою. Нам, батькам, не страшно відправляти їх до школи, адже йдуть вони повністю підготовленими, з великим бажанням вчитись новому і невідомому. Дякуємо адміністрації закладу за гарно налаштований процес, все працює як годинник ! Дякуємо за підтримку, розуміння та готовність завжди йти назустріч батькам. Успіхів вам у вашій нелегкій праці, здоров’я та нових творчих злетів!!!

від Ірина Авраменко

Доброго дня! Хочу подякувати вчителям "Школи майбутнього першокласника" по вул. Сімферопольська, 7/2. Ви даєте дітям неймовірні знання, хист до навчання, бажання йти до школи. Зараз займається молодша донька, раніше ходив старший син. Ходили до групи Сніжани Олександрівни, Надії Федорівні, Ліні Олегівні. Старший син два роки тому поступив до школі з високим рівнем знань, та другий клас тримає свій рівень. Не зважаючи на спрошення системи навчання в перших класах, я вважаю, що дитина має бути підготовлена до школи, не тільки вміючи читати, рахувати та писати, а морально висидіти уроки, слухати вчителя та взаємодіяти з іншими дітками.

від Таня

Величезна вдячність вчителям школи з Драгоманова, 17 - Валентині Олексіївні, Тетяні Вікторівні та Галині Миколаївні. Ці Вчителя дійсно з великої букви, справжні ентузіасти своєї справи, без проблем знаходять підхід до кожної дитини. Цікаві уроки та завдання. Величезна вдячність вам. Більше б Україні таких вчителів!!!

від Людмила К.

Пишу свой отзыв относительно ШМП по адресу г.Киев, ул.Ломоносова, 46/1. Мой отзыв будет положительным. В ШМП работает компетентный преподавательский состав, все учителя полностью готовы к урокам. Мой ребенок с большим удовольствием ходит на занятия и ждет их с удовольствием. Домашнее задание делает также с удовольствием, у школы есть четко налаженная обратная связь с родителями. Лично моего ребенка учителя школы приучили к правилам поведения в классе, подготовке к уроку, помимо знаний по предметам. Хотелось бы особенно отметить работу с детьми Надежды Федоровны Петренко, учителя интеллектуального клуба . У Надежды Федоровны всегда методически правильно разработаны уроки, самим учителем проделывается огромная работа по сбору и подготовке учебного материала, отработке заданий с детьми. А это большая редкость на сегодняшний день. Также, хотелось бы отметить учителей английского языка Людмилу Анатольевну Ковальчук и Виталия Петровича Коротинского. Это замечательные преподаватели со знанием дела. Оба преподавателя работают отлично. Виталий Петрович легко находит контакт с детьми, используя креативные методы работы. Его подход позволяет детям легко запоминать английские слова и выражения. Замечательные учителя по подготовке к школе. Сам предмет подготовка к школе включает в себя и математику, и письмо, и чтение, поэтому требует как и от учителя, так и от детей подготовки и максимальной сосредоточенности. Спасибо учителям за работу и вклад в нашего ребенка!

Сторінка 1 з 9:
«
 
 
1
2
3
 
»