Відгуки

Надіслати відгук
1
2
3
4
5
Відправити
     
Відмінити

Напишіть свій відгук

Школа Майбутнього Першокласника
Середній рейтинг:  
 99 Відгуки
від Людмила

Дуже вдячні за сильну підготовку до школи вчительці пані Ірині. Наша Наталочка навчилась читати, сама бере книжку і читає. З математики теж все ок. Вчителька в школі зазначає, що завдання з мови та математики виконуються бездоганно. І, головне, на всі заняття донечка йшла з задоволенням, чекала зустрічі з пані Іриною!

від Катерина

Хочу висловити величезну подяку Галині Миколаївні за потужну підготовку до школи. Завжди вічлива з дітками і з батьками, гарно та доступно пояснює матеріал. Також висловлюю подяку Ліні Олегівні за дійсно інтенсив з англійської мови - дуже круто! Ми працювали з нею правда нажаль всього півтора місяці, але результат вийшов класний, завжди підготовлена до уроку, завжди все чітко, весело і цікаво. Далі англійська була з Віталієм Петровичем - теж нічього, весело але не інтенсив з англійської, а просто англійська. Велике дякую школі за цікаво проведені свята діткам . Ми в школу ходили з задоволенням і за це дякую. Приємно від того що дитину не потрібно заставляти йти і не чуєш від неї такі слова як: « нащо ти мені вибрала сюди ходити», як в нас було з садочком.

від Аліна


Віталій Петрович, щиро дякуємо Вам та всім вчителям за проведений час з Родіоном у пошуках знання! Родіон завжди відвідував і чекав на заняття з нетерпінням і очікуванням, що ж сьогодні вигадає і розкаже Шоколад Конфетович))) Йому дуже подобалось малювання, досліди і спілкування з Вами і пізнання нового і цікавого! Завдяки Вашій школі, в нього сформувалось цікавість до знань, що для нас є важливіше за читання, писання і складання, хоча і з цим школа впоралась на відмінно!😉
Ще раз дякуємо та бажаємо успіхів Вам і школі!

від Наталія

Шановний Віталію Петровичу! Це Вам і Вашій мамі, вчителям ми дуже вдячні за таку чудову школу, за відношення, за турботу, за результат навчання і спілкуваня ,  за подарунки, за випускний, за все!!! Все було на найвищому рівні! За сльози радості і гордості! Це було найкраще рішення - віддати Міру до Вашої школи. Міра щаслива і ми теж. Наснаги Вам, процвітання і чудових учнів! Ми вже сумуємо! Любимо всіх! А дарунки Міра обирала і робила, "with love"))) ❤❤❤

від Катерина

Хочу подякувати Галині Миколаївні за дуже професійну підготовку до школи. Рекомендую однозначно!! Це вчитель від Бога. Наш синок дуже любив ходити в школу, навіть не зважаючи на те, що заняття було в суботу зранку. Також хочу подякувати Ліні Олегівні за дійсно інтенсив з англійської та за професійний підхід до кожного уроку. Трохи прикро, що вийшло позайматися всього 1,5 місяці а далі англійська була з Віталієм Петровичем - також не можу сказати що погано але це вже був не інтенсив а просто англійська. Ходили також з задоволенням але якщо дивитися на результат, то заняття з Ліною Олегівною більш результативніші. Якщо англійська, то тільки з Ліною Олегівною. Школі дякуємо також за проведені свята, завжди весело і цікаво. І дуже приємно коли динина ходить з задоволенням і не каже: « нащо ти мені вибрала цю підготовку», як в нас було з садочком.

від Галина

Велика подяку викладачам школи. За 4 місяці, які Олесь ходив на заняття, ви підготували. Він з задоволенням ходив на кожне заняття. Особлива подяка, адміністратору Оксані Григорівні, яка завжи допомагала дітям. Колектив дійсно професійний і дуже добрий.

від Олег і Надія

Наш син пройшов підготовку в ШМП і ми дуже задоволені результатами. Тепер він готовий до школи, і набагато швидше зможе адаптуватися. Дуже дякуємо ШМП.

від Вікторія

Дуже задоволенні цією школою!
Дійсно видно результат, вчителі дуже чудові!
Особливо дякуємо нашій улюбленій Сніжана Олександрівні, Її підхід - неймовірний!

від Ольга

Чудова школа! Підготовка дуже хороша! Мій син за два місяці почав читати, писати і рахувати досить складні приклади! В нас викладала Галина Миколаївна. Дуже професійний і відповідальний вчитель! До кожної дитини знаходить підхід і тому учні йдуть на урок із задоволенням. Дякуємо !

від Анна

Мій син Богдан навчався у Вас ще в 2018 році. Зараз він у другому класі, і, маючи з чим порівнювати, хочу щиро подякувати Вам за високій рівень підготовки до школи. Спасибі Вам за терпіння, увагу, продуману навчальну програму і, головне, за щиру любов Любов до дітей. Галина Миколаївна, Валентина Миколаївна, Тетяна Вікторівна, щиро дякуємо Вам за те, що вкладаєте в дітей свої знання та душу!

Сторінка 1 з 10:
«
 
 
1
2
3
 
»