Відгуки

Надіслати відгук
1
2
3
4
5
Відправити
     
Відмінити

Напишіть свій відгук

Школа Майбутнього Першокласника
Середній рейтинг:  
 91 Відгуки
від Ольга

Чудова школа! Підготовка дуже хороша! Мій син за два місяці почав читати, писати і рахувати досить складні приклади! В нас викладала Галина Миколаївна. Дуже професійний і відповідальний вчитель! До кожної дитини знаходить підхід і тому учні йдуть на урок із задоволенням. Дякуємо !

від Анна

Мій син Богдан навчався у Вас ще в 2018 році. Зараз він у другому класі, і, маючи з чим порівнювати, хочу щиро подякувати Вам за високій рівень підготовки до школи. Спасибі Вам за терпіння, увагу, продуману навчальну програму і, головне, за щиру любов Любов до дітей. Галина Миколаївна, Валентина Миколаївна, Тетяна Вікторівна, щиро дякуємо Вам за те, що вкладаєте в дітей свої знання та душу!

від Рибкіна Ганна

Навчанням задоволені 🙂
Велика поляка Галині Миколаївні (математика, читання, правопис) - Павло почав читати, з азартом рахує, пише не зправа наліво а як треба 😉 і з задоволенням йде на уроки.
Надія Федорівна (логіка) - дякуємо за безмежну доброту, дитина вдома розповідає матеріал уроку (яким і батьки не заввжди володіють 😉 б став більш допитливим, задає більше запитань, цікавиться всим, навіть іноді досить дорослими питаннями як на мій погляд,
Тетяна Вікторівна (англ мова) - дякуємо за прекрасні уроки! англійська мабуть у Павла - улюблена, каже, що в нього схильність до вивчення мов, буде вчити ще й китайську, зацікавитив предметі - це вже половина успіху.
Окрема подяка керівництву та адміністратору - за організацію процесу уцілому, дитина звикає до шкільного режиму та дисципліни. У дитини виховується позитивне ставлення до навчального процессу, що є дуже важливим.
Бажаємо натхнення та подальшого розвитку.

від Русецька Наталія

Ходимо в Школу майбутнього першокласника вже другий рік. Дуже задоволені результатом. Син навчився читати, писати, правильно висловлювати свої думки. Йому подобаються викладачі, які з високим педагогічним професіоналізмом знаходять підхід до дитини. Дякую вам, Сніжана Олександрівна, Надія Федорівна та Ліна Олегівна за сумлінну працю.

від Ірина Голік

Дуже дякую "ШМП" на Драгоманова за гарну підготовку мого сина Голіка Максима.
Грамотно організований навчальний процес та ретельно підібраний педагогічний колектив.
Завдяки чудовим, компетентним педагогам та просто людям з добрим серцем моя дитина стала більш самостійною, навчився читати та писати (Людмила Степанівна), логічно мислити та рахувати (Ольга Володимирівна). Особливу подяку хотілося б виразити вчителю іноземноі мови Ліні Олегівній, яка привила дитині любов та жагу до вивчення англійськоі мови!
Всім хто ще має якісь сумніави чи віддавати дитину на дошкільну підготовку, однозначно рекомендую "ШМП".

від Якименко Вікторія

Моя онука Лемех Мішель ходить у школу майбутнього першокласника на Драгоманова. Від щирого серця хочу висловити подяку адміністрації та колективу педагогів за їх безцінну працю, за уміння донести дітям знання. Кожен вчитель тут професіонал своєї справи. Велика подяка Людмилі Степанівні, Ользі Володимирівні, Ліні Олегівні. Вони за 4 місяці зробили неймовірне: дитина навчилася писати, читати, рахувати, логічно мислити. А скільки позитиву від англійської мови. Я разом з дитиною почала вивчати мову. Дуже професійно і дохідливо складений підручник. У школі дуже приємна атмосфера, вчителі роблять усе, щоб уроки були цікавими. Багато дітей моїх знайомих закінчили саме цю школу, і дуже задоволені.
Я бажаю усім вчителям і керівництву закладу здоров"я, терпіння та успіхів у роботі. Дякую за Ваш труд!

від Анна Ніколаєнко

Хочу висловити свою величезну шану та вдячність директору, всім учителям ШМП та адміністратору! Ми із донькою ходимо до вас уже 5-й місяць і дуже задоволені! Дитина кожного разу аж біжить до вас. Вражають ваша привітність, високий професіоналізм та увага , як до кожноі дитини окремо, так і до всіх дітей в цілому. Ви найкращі! Буду вас рекомендувати всім знайомим!

від Людмила

Я Людмила Онищенко,мой сын Даня Онищенко занимается в вашей школе по сей день,ему очень нравится к вам ходить,он с удовольствием к вам ходит.
Мой сын эти пол года научился многому,не смотря на то что ходит очень мало.
Он научился :
1)Писать;
2)Рисовать;
3)Читать;
4)Логически мыслить;
и многое другое.
Был утренник 20.12.19. с участвием Святого Николая,ему очень понравилось,его представили как на иконах,и по моему личному мнению : Лучше показать ребёнку по-правде Николая,чем вести его в заблуждение с самого детства,что Николай в мультик не такой,какой был в вашем садике.
Хочу выразить отдельную благодарность - Снежане Александровне,очень хороший и толковый преподаватель.Спасибо вам за всё!

від Наталія

Враження від школи тільки позитивне. Однозначно можу сказати, що кожен вчитель тут професіонал своєї справи. За короткий час зробили неможливе... за три місяці син гарно навчився писати, рахувати і читати. Дитина до школи ходить з великим задоволенням. Дуже вдячна Вам! Ви найкращі!!!

від Тетяна

Вдячні вчителям школи за їх уміння донести дітям знання і пробудити бажання отримувати знання саме в умовах школи. Професійно, спокійно, з любов'ю до кожного учня. Не скажу, що до школи ми нічого не робили... Ми займалися з дитиною в силу своїх можливостей...та коли прийшов час з задоволенням пішли отримувати професійну підготовку в школі майбутнього першокласника. Хтось скаже, що всьому можна навчити вдома і що це марна трата грошей... А я скажу, що ми жодного разу не пошкодували, що займаємось тут. Вчителі школи готують на високому рівні, дитині подобається колектив, заохочення від педагогів. Ми навіть самі просили дати рекомендації для додаткових домашніх занять. Все це вчителі врахували і кожного тижня отримуємо електронного листа з завданнями і інструкціями для батьків, сИлками на додатковий учбовий матеріал ретельно підібраний саме для нашого віку і рівня розвитку. Хочу зазначити, що дисципліні в класах приділяється особлива увага (нам доречі це було важливо), під час занять є час для навчання та відпочинку - все враховано згідно віку дитини. Окремо готують в школі свята ( тільки -но завітав до нас сам Святий Миколай, який розповів багато цікавої інформації про себе і про вчинки вихованців школи, що були ретельно проаналізовані, погоджені з дітьми і звісно кожна дитина отримала смаколики). Подобається, що в приміщеннях школи завжди чисто ( навіть в туалеті), провітрено, обов'язково змінне взуття і ніяких батьків на заняттях. І, головне, знання тут дійсно дають!!! За 4 місяці ми вже читаємо, розв'язуємо логічні завдання, пишемо, рахуємо, співаємо, вчимо вірші, навіть трохи спілкуємося англійською (можемо складати речення). В групах від 5 до 12 дітей . Впевнена, що в звичайній школі навіть у хорошого вчителя просто фізично не вистачить часу так детально невимушено приділити час на занятті кожній дитині. Тому ця школа так подобається нашій дитині і нам!)

Сторінка 1 з 10:
«
 
 
1
2
3
 
»